Αγαπητοί μαθητές και μαθήτριες,

…άλλη μια χρονιά έφτασε στο τέλος της. Σαν χθές φαίνεται η πρώτη μέρα του Σεπτέμβρη που μαζευόμασταν για το πρώτο κουδούνι της χρονιάς. Κι όμως πέρασε σχεδόν ένας χρόνος. Ένας ακόμη χρόνος στα θρανία! Ελπίζουμε η χρονιά αυτή να άφησε στους περισσότερους ευχάριστες αναμνήσεις. Να ήταν μια χρονιά που μπήκε ένα ακόμη λιθαράκι γνώσης.

Να σας ευχηθούμε να έχετε ένα υπέροχο καλοκαίρι! Να ξεκουραστείτε, να περάσετε όμορφα, να προσέχετε τους εαυτούς σας, και με το καλό να επιστρέψετε το Σεπτέμβρη για τη νέα Σχολική χρονιά.

Στους μαθητές της Γ΄ Λυκείου, να ευχηθούμε καλές σπουδές και ότι καλύτερο σε ότι κι αν αποφασίσουν να κάνουν στη ζωή τους από δω και πέρα.

Υ.Γ. Να περνάτε από το Σχολείο που για 6 ολόκληρα χρόνια ήσαστε μαθητές, και να μας λέτε τα νέα σας! Χαιρόμαστε ιδιαίτερα όταν μας θυμάστε!!!

Καλό καλοκαίρι λοιπόν σε όλους!!!