Εκπαιδευτικοί που διδάσκουν στο σχολείο
Σχολικό Έτος 2017 – 2018
Διευθύντρια Σχολικής Μονάδας – Φραγκούλη Χρυσούλα (ΠΕ 11 – Φυσικής Αγωγής)
ΠΕ 01 – Κατηφόρη Ελένη (Θεολόγος)
ΠΕ 01 – Ψαρράς Ιωάννης (Θεολόγος)
ΠΕ 02 – Ντουρούπη Αικατερίνη (Φιλόλογος)
ΠΕ 02 – Φίλιππα Μαρία (Φιλόλογος)
ΠΕ 02 – Τσιλεμάνη Μαρία(Φιλόλογος)
ΠΕ 02 – Τζημάκας Ράλλης (Φιλόλογος)
ΠΕ 03 – Περδικάρης Ανδρέας (Μαθηματικός)
ΠΕ 03 – Ψημμένος Βάϊος (Μαθηματικός)
ΠΕ 04.01 – Σπηλιάς Σπυρίδων Νικόλαος (Φυσικός)
ΠΕ 04.04 – Λάζαρης Δημήτριος (Βιολόγος)
ΠΕ 05 – Παπαθανασίου Δέσποινα (Γαλλικής)
ΠΕ 06 – Γράψα Άννα Χρυσούλα (Αγγλικής)
ΠΕ 07 – Μπίζου Κωνσταντίνα (Γερμανικής)
ΠΕ 08 – Δουζενάκη Αναστασία (Καλλιτεχνικών)
ΠΕ 09 – Μαργέλης Γεώργιος (Οικονομολόγος)
ΠΕ 11 – Ματσκαλίδης Περικλής (Φυσικής Αγωγής)
ΠΕ 16 – Καζολή Αθανασία (Μουσικός)
ΠΕ 17.04 – Γκαζής Δημήτριος (Τεχνολόγος)
ΠΕ 19 – Παπαγεωργίου Νικόλαος (Πληροφορικής ΑΕΙ)
Σχολικό Έτος 2016 – 2017
Διευθυντής Σχολικής Μονάδας – Μήτσουρας Αθανάσιος (ΠΕ 16 – Μουσικός)
ΠΕ 01 – Σαββίδου Τατιανή (Θεολόγος)
ΠΕ 02 – Μούλια Θάλεια (Φιλόλογος)
ΠΕ 02 – Ντουρούπη Αικατερίνη (Φιλόλογος)
ΠΕ 02 – Φίλιππα Μαρία (Φιλόλογος)
ΠΕ 02 – Σκλαβάκη Φανή (Φιλόλογος)
ΠΕ 03 – Κολιός Βασίλειος (Μαθηματικός)
ΠΕ 04 – Σπηλιάς Σπυρίδων Νικόλαος (Φυσικός)
ΠΕ 04 – Σταυροθανασοπούλου Παναγιώτα (Χημικός)
ΠΕ 05 – Πλουμιστάκη Καλλιόπη (Γαλλικής)
ΠΕ 06 – Θεοδοσιάδου Ελισάβετ (Αγγλικής)
ΠΕ 07 – Πανταζή Ζωή (Γερμανικής)
ΠΕ 08 – Δουζενάκη Αναστασία (Καλλιτεχνικών)
ΠΕ 09 – Μαργέλης Γεώργιος (Οικονομολόγος)
ΠΕ 11 – Ματσκαλίδης Περικλής (Φυσικής Αγωγής)
ΠΕ 17 – Γκαζής Δημήτριος (Τεχνολόγος)
ΠΕ 19 – Παπαγεωργίου Νικόλαος (Πληροφορικής ΑΕΙ)
Σχολικό Έτος 2015 – 2016
Διευθυντής Σχολικής Μονάδας – Μήτσουρας Αθανάσιος (ΠΕ 16 – Μουσικός)
ΠΕ 01 – Ψαρράς Ιωάννης (Θεολόγος)
ΠΕ 02 – Ντουρούπη Αικατερίνη (Φιλόλογος)
ΠΕ 02 – Φίλιππα Μαρία (Φιλόλογος)
ΠΕ 02 – Μούλια Θάλεια (Φιλόλογος)
ΠΕ 02 – Στύλογλου Αικατερίνη (Φιλόλογος)
ΠΕ 03 – Μητσιάδη Δέσποινα (Μαθηματικός)
ΠΕ 03 – Μπούσδρα Σωτηρία (Μαθηματικός)
ΠΕ 04 – Σπηλιάς Σπυρίδων Νικόλαος (Φυσικός)
ΠΕ 04 – Λάζαρης Δημήτριος (Βιολόγος)
ΠΕ 05 – Πλουμιστάκη Καλλιόπη (Γαλλικής)
ΠΕ 06 – Θεοδοσιάδου Ελισάβετ (Αγγλικής)
ΠΕ 07 – Πανταζή Ζωή (Γερμανικής)
ΠΕ 08 – Δουζενάκη Αναστασία (Καλλιτεχνικών)
ΠΕ 09 – Μαργέλης Γεώργιος (Οικονομολόγος)
ΠΕ 11 – Ματσκαλίδης Περικλής (Φυσικής Αγωγής)
ΠΕ 12 – Μικρώνης Ξενοφών (Ηλεκτρονικός Μηχανικός)
ΠΕ 15 – Σολδάτου Ουρανία (Οικιακής Οικονομίας)
ΠΕ 19 – Παπαγεωργίου Νικόλαος (Πληροφορικής ΑΕΙ)
Υπεύθυνος Εργαστηρίου Υπολογιστών: Παπαγεωργίου Νικόλαος (ΠΕ19)
Υπεύθυνος Εργαστηρίου Φυσικών Επιστημών: Σπηλιάς Σπυρίδων Νικόλαος (ΠΕ04)
Σχολικό Έτος 2014 – 2015
Διευθυντής Σχολικής Μονάδας – Μήτσουρας Αθανάσιος (ΠΕ 16 – Μουσικός)
ΠΕ 01 – Κατηφόρη Ελένη (Θεολόγος)
ΠΕ 02 – Ντουρούπη Αικατερίνη (Φιλόλογος)
ΠΕ 02 – Φίλιππα Μαρία (Φιλόλογος)
ΠΕ 02 – Μούλια Θάλεια (Φιλόλογος)
ΠΕ 02 – Κατωπόδη Δήμητρα (Φιλόλογος)
ΠΕ 03 – Ψαρουδάκης Εμμανουήλ (Μαθηματικός)
ΠΕ 03 – Μητσιάδη Δέσποινα (Μαθηματικός)
ΠΕ 04 – Τουτουτζόγλου Χρυσόστομος (Φυσικός)
ΠΕ 04 – Καμπερίδης Δημήτριος (Φυσικός)
ΠΕ 05 – Παπαθανασίου Δέσποινα (Γαλλικής)
ΠΕ 06 – Γράψα Χρυσούλα Άννα (Αγγλικής)
ΠΕ 06 – Θεοδοσιάδου Ελισάβετ (Αγγλικής)
ΠΕ 07 – Πλασκασοβίτη Αμαλία (Γερμανικής)
ΠΕ 08 – Δουζενάκη Αναστασία (Καλλιτεχνικών)
ΠΕ 09 – Μαργέλης Γεώργιος (Οικονομολόγος)
ΠΕ 11 – Ματσκαλίδης Περικλής (Φυσικής Αγωγής)
ΠΕ 12 – Λάζαρη Ιωάννα (Αρχιτέκτων Μηχανικός)
ΠΕ 19 – Παπαγεωργίου Νικόλαος (Πληροφορικής ΑΕΙ)
Υπεύθυνος Εργαστηρίου Υπολογιστών: Παπαγεωργίου Νικόλαος (ΠΕ19)
Υπεύθυνος Εργαστηρίου Φυσικών Επιστημών: Καμπερίδης Δημήτριος (ΠΕ04)
Υπεύθυνοι Σχολικής Βιβλιοθήκης ΕΠΕΑΕΚ: Λάζαρη Ιωάννα (ΠΕ12)
Σχολικό Έτος 2013 – 2014
Διευθυντής Σχολικής Μονάδας – Μήτσουρας Αθανάσιος (ΠΕ 16 – Μουσικός)
ΠΕ 01 – Εξαπηχίδου Παναγιώτα (Θεολόγος)
ΠΕ 02 – Ντουρούπη Αικατερίνη (Φιλόλογος)
ΠΕ 02 – Φίλιππα Μαρία (Φιλόλογος)
ΠΕ 02 – Μούλια Θάλεια (Φιλόλογος)
ΠΕ 02 – Κατωπόδη Δήμητρα (Φιλόλογος)
ΠΕ 03 – Τζίμας Θωμάς (Μαθηματικός)
ΠΕ 03 – Καλού Μαριέτα (Μαθηματικός)
ΠΕ 04 – Τουτουτζόγλου Χρυσόστομος (Φυσικός)
ΠΕ 04 – Σούνδια Φωτεινή (Χημικός)
ΠΕ 05 – Παπαθανασίου Δέσποινα (Γαλλικής)
ΠΕ 06 – Γράψα Χρυσούλα Άννα (Αγγλικής)
ΠΕ 06 – Ιγνατίου Τζέιν (Αγγλικής)
ΠΕ 07 – Πλασκασοβίτη Αμαλία (Γερμανικής)
ΠΕ 08 – Αργυράκη Μαργαρίτα (Καλλιτεχνικών)
ΠΕ 09 – Μαργέλης Γεώργιος (Οικονομολόγος)
ΠΕ 11 – Ματσκαλίδης Περικλής (Φυσικής Αγωγής)
ΠΕ 12 – Λάζαρη Ιωάννα (Αρχιτέκτων Μηχανικός)
ΠΕ 15 – Βενέτη Βικτώρια (Οικιακής Οικονομίας)
ΠΕ 19 – Παπαγεωργίου Νικόλαος (Πληροφορικής ΑΕΙ)
Υπεύθυνος Εργαστηρίου Υπολογιστών: Παπαγεωργίου Νικόλαος (Πληροφορικής ΠΕ19)
Υπεύθυνη Εργαστηρίου Φυσικών Επιστημών: Σούνδια Φωτεινή (Χημικός)
Υπεύθυνοι Σχολικής Βιβλιοθήκης ΕΠΕΑΕΚ: Γράψα Χρυσούλα Άννα, Λάζαρη Ιωάννα, Πλασκασοβίτη Αμαλία
Σχολικό Έτος 2012 – 2013
Διευθυντής Σχολικής Μονάδας – Μήτσουρας Αθανάσιος (ΠΕ 16 – Μουσικός)
ΠΕ 01 – Μαντέλας Νικόλαος (Θεολόγος)
ΠΕ 02 – Ντουρούπη Αικατερίνη (Φιλόλογος)
ΠΕ 02 – Φίλιππα Μαρία (Φιλόλογος)
ΠΕ 02 – Μούλια Θάλεια (Φιλόλογος)
ΠΕ 02 – Καγκελάρης Βασίλειος (Φιλόλογος)
ΠΕ 03 – Αλαμπουρτζίδου Χριστίνα (Μαθηματικός)
ΠΕ 03 – Βρέκος Δημήτριος (Μαθηματικός)
ΠΕ 04 – Καμπερίδης Δημήτριος (Φυσικός)
ΠΕ 04 – Σούνδια Φωτεινή (Χημικός)
ΠΕ 05 – Πλιάκα Κωνσταντίνα (Γαλλικής)
ΠΕ 06 – Γκολοβράντζα Αντωνία (Αγγλικής)
ΠΕ 06 – Ιγνατίου Τζέιν (Αγγλικής)
ΠΕ 07 – Πανταζή Ζωή (Γερμανικής)
ΠΕ 08 – Δουζενάκη Αναστασία (Καλλιτεχνικών)
ΠΕ 09 – Μαργέλης Γεώργιος (Οικονομολόγος)
ΠΕ 11 – Ματσκαλίδης Περικλής (Φυσικής Αγωγής)
ΠΕ 15 – Σολδάτου Ουρανία (Οικιακής Οικονομίας)
ΠΕ 17 – Γκαζής Δημήτριος (Τεχνολόγος)
ΠΕ 19 – Παπαγεωργίου Νικόλαος (Πληροφορικής ΑΕΙ)
Υπεύθυνος Εργαστηρίου Υπολογιστών: Παπαγεωργίου Νικόλαος (Πληροφορικής ΠΕ19)
Υπεύθυνη Εργαστηρίου Φυσικών Επιστημών: Σούνδια Φωτεινή (Χημικός)
Σχολικό Έτος 2011 – 2012
Διευθυντής Σχολικής Μονάδας – Μήτσουρας Αθανάσιος (ΠΕ 16 – Μουσικός)
ΠΕ 01 – Σπυρόπουλος Νικόλαος (Θεολόγος)
ΠΕ 02 – Πρέντζα Παρασκευή (Φιλόλογος)
ΠΕ 02 – Ντουρούπη Αικατερίνη (Φιλόλογος)
ΠΕ 02 – Φίλιππα Μαρία (Φιλόλογος)
ΠΕ 02 – Μούλια Θάλεια (Φιλόλογος)
ΠΕ 03 – Βλάχος Σπυρίδων (Μαθηματικός)
ΠΕ 03 – Βρέκος Δημήτριος (Μαθηματικός)
ΠΕ 04 – Κίτσου Ασπασία (Φυσικός)
ΠΕ 04 – Σούνδια Φωτεινή (Χημικός)
ΠΕ 05 – Παπαθανασίου Δέσποινα (Γαλλικής)
ΠΕ 06 – Γκολοβράντζα Αντωνία (Αγγλικής)
ΠΕ 06 – Ιγνατίου Τζέιν (Αγγλικής)
ΠΕ 07 – Μπουτκάρη Ολυμπία (Γερμανικής)
ΠΕ 08 – Δουζενάκη Αναστασία (Καλλιτεχνικών)
ΠΕ 09 – Μαργέλης Γεώργιος (Οικονομολόγος)
ΠΕ 11 – Ματσκαλίδης Περικλής (Φυσικής Αγωγής)
ΠΕ 12 – Ντεμογιάννη Σταυρούλα (Τοπογράφος Μηχανικός)
ΠΕ 15 – Πάπαλου Νικολέτα (Οικιακής Οικονομίας)
ΠΕ 16 – Καζολή Αθανασία (Μουσικής)
ΠΕ 19 – Παπαγεωργίου Νικόλαος (Πληροφορικής ΑΕΙ)
Υπεύθυνος Εργαστηρίου Υπολογιστών: Παπαγεωργίου Νικόλαος (Πληροφορικής ΠΕ19)
Υπεύθυνη Εργαστηρίου Φυσικών Επιστημών: Σούνδια Φωτεινή (Χημικός)
Σχολικό Έτος 2010 – 2011
Διευθυντής Σχολικής Μονάδας – Μήτσουρας Αθανάσιος (ΠΕ 16 – Μουσικός)
ΠΕ 01 – Λεοντάρη Μαρία (Θεολόγος)
ΠΕ 02 – Κατωπόδη Δήμητρα (Φιλόλογος)
ΠΕ 02 – Ντουρούπη Αικατερίνη (Φιλόλογος)
ΠΕ 02 – Φίλιππα Μαρία (Φιλόλογος)
ΠΕ 02 – πατήρ Ιωάννης Ζέρμας (Φιλόλογος)
ΠΕ 03 – Βλάχος Σπυρίδων (Μαθηματικός)
ΠΕ 03 – Βρέκος Δημήτριος (Μαθηματικός)
ΠΕ 04 – Νικολάου Γρηγόριος (Φυσικός)
ΠΕ 04 – Σούνδια Φωτεινή (Χημικός)
ΠΕ 04 – Ραυτόπουλος Αναστάσιος (Βιολόγος)
ΠΕ 05 – Φελούκα Βασιλική (Γαλλικής)
ΠΕ 06 – Γκολοβράντζα Αντωνία (Αγγλικής)
ΠΕ 06 – Ιγνατίου Τζέιν (Αγγλικής)
ΠΕ 07 – Μπίζου Κωνσταντίνα (Γερμανικής)
ΠΕ 34 – Αρματά Νικολέτα (Ιταλικής)
ΠΕ 08 – Δουζενάκη Αναστασία (Καλλιτεχνικών)
ΠΕ 09 – Μαργέλης Γεώργιος (Οικονομολόγος)
ΠΕ 11 – Ματσκαλίδης Περικλής (Φυσικής Αγωγής)
ΠΕ 12 – Γκαζής Δημήτριος (Τεχνολογίας)
ΠΕ 19 – Παπαγεωργίου Νικόλαος (Πληροφορικής ΠΕ 19)
Υπεύθυνος Εργαστηρίου Υπολογιστών: Παπαγεωργίου Νικόλαος (Πληροφορικής ΠΕ19)
Υπεύθυνη Εργαστηρίου Φυσικών Επιστημών: Σούνδια Φωτεινή (Χημικός)
Υπεύθυνος ΓραΣεπ: Ιωακειμίδης Γεώργιος (Φυσικής Αγωγής)
Υπεύθυνη Σχολικής Βιβλιοθήκης: Πολίτη Ειρήνη-Ουρανία (Αγγλικής)
Σχολικό Έτος 2009 – 2010
Διευθυντής Σχολικής Μονάδας – Μήτσουρας Αθανάσιος (ΠΕ 16 – Μουσικός)
ΠΕ 01 – Παπαλαμπρόπουλος Δημήτριος (Θεολόγος)
ΠΕ 02 – Κατωπόδη Δήμητρα (Φιλόλογος)
ΠΕ 02 – Μούλια Θάλεια (Φιλόλογος)
ΠΕ 02 – Ντουρούπη Αικατερίνη (Φιλόλογος)
ΠΕ 02 – Φίλιππα Μαρία (Φιλόλογος)
ΠΕ 02 – Χατζάρα Παναγιώτα(Φιλόλογος)
ΠΕ 03 – Βλάχος Σπυρίδων (Μαθηματικός)
ΠΕ 03 – Βρέκος Δημήτριος (Μαθηματικός)
ΠΕ 04 – Τσιπλικώφ Μαρία (Φυσικός)
ΠΕ 04 – Σούνδια Φωτεινή (Χημικός)
ΠΕ 04 – Καλαϊτζής Θεόδωρος (Βιολόγος)
ΠΕ 34 – Αρματά Νικολέτα (Ιταλικής)
ΠΕ 05 – Φελούκα Βασιλική (Γαλλικής)
ΠΕ 06 – Γκολοβράντζα Αντωνία (Αγγλικής)
ΠΕ 06 – Πολίτη Ειρήνη Ουρανία (Αγγλικής)
ΠΕ 07 – Μπίζου Κωνσταντίνα (Γερμανικής)
ΠΕ 08 – Δουζενάκη Αναστασία (Καλλιτεχνικών)
ΠΕ 09 – Μαργέλης Γεώργιος (Οικονομολόγος)
ΠΕ 11 – Ιωακειμίδης Γεώργιος (Φυσικής Αγωγής)
ΠΕ 11 – Ματσκαλίδης Περικλής (Φυσικής Αγωγής)
ΠΕ 12 – Μικρώνης Ξενοφών (Τεχνολογίας)
ΠΕ 19 – Παπαγεωργίου Νικόλαος (Πληροφορικής)
Υπεύθυνος ΓραΣεπ: Ματσκαλίδης Περικλής
Υπεύθυνος Εργαστηρίου Υπολογιστών: Παπαγεωργίου Νικόλαος (Πληροφορικής ΠΕ19)
Σχολικό Έτος 2008 – 2009
Διευθυντής Σχολικής Μονάδας – Μήτσουρας Αθανάσιος (ΠΕ 16 – Μουσικός)
ΠΕ 01 – Τσιλιμπώκος Κωνσταντίνος (Θεολόγος)
ΠΕ 02 – Κατωπόδη Δήμητρα (Φιλόλογος)
ΠΕ 02 – Μούλια Θάλεια (Φιλόλογος)
ΠΕ 02 – Ντουρούπη Αικατερίνη (Φιλόλογος)
ΠΕ 02 – Σιάρκου Μαρία (Φιλόλογος)
ΠΕ 03 – Τζεφρώνης Ζώης (Μαθηματικός)
ΠΕ 03 – Βρέκος Δημήτριος (Μαθηματικός)
ΠΕ 04 – Σπηλιάς Σπυρίδων (Φυσικός)
ΠΕ 04 – Βαγενά Γεωργία (Χημικός)
ΠΕ 04 – Καλαϊτζής Θεόδωρος (Βιολόγος)
ΠΕ 05 – Φελούκα Βασιλική (Γαλλικών)
ΠΕ 05 – Ψύλλα Μαρία (Γαλλικών)
ΠΕ 06 – Γκολοβράντζα Αντωνία (Αγγλικών)
ΠΕ 06 – Πολίτη Ειρήνη Ουρανία (Αγγλικών)
ΠΕ 07 – Μπίζου Κωνσταντίνα (Γερμανικών)
ΠΕ 08 – Αργυράκη Μαργαρίτα (Καλλιτεχνικών)
ΠΕ 09 – Μαργέλης Γεώργιος (Οικονομολόγος)
ΠΕ 11 – Ματσκαλίδης Περικλής (Φυσικής Αγωγής)
ΠΕ 19 – Παπαγεωργίου Νικόλαος (Πληροφορικής)
Υπεύθυνος ΓραΣεπ: Παπαδόπουλος Σωκράτης
Υπεύθυνος Εργαστηρίου Υπολογιστών: Παπαγεωργίου Νικόλαος (Πληροφορικής ΠΕ19)
Σχολικό Έτος 2007 – 2008
Διευθυντής Σχολικής Μονάδας – Μήτσουρας Αθανάσιος (ΠΕ 16 – Μουσικός)
ΠΕ 01 – Κακάτσιος Χρήστος (Θεολόγος)
ΠΕ 02 – Φίλιππα Μαρία (Φιλόλογος)
ΠΕ 02 – Μούλια Θάλεια (Φιλόλογος)
ΠΕ 02 – Νικολαϊδου Ελένη (Φιλόλογος)
ΠΕ 02 – Παπαγεωργίου Φοίβη (Φιλόλογος)
ΠΕ 03 – Τζεφρώνης Ζώης (Μαθηματικός)
ΠΕ 03 – Λογοθέτης Επαμεινώντας (Μαθηματικός)
ΠΕ 04 – Γουρζής Ευστάθιος (Φυσικός)
ΠΕ 04 – Χαδουλίτσης Ιωάννης (Χημικός)
ΠΕ 05 – Πλιάκα Κωνσταντίνα (Γαλλικών)
ΠΕ 06 – Μπαζίνα Αγγελική (Αγγλικών)
ΠΕ 06 – Κοντογεώργου Ιωάννα (Αγγλικών)
ΠΕ 07 – Μπίζου Κωνσταντίνα (Γερμανικών)
ΠΕ 09 – Μαργέλης Γεώργιος (Οικονομολόγος)
ΠΕ 11 – Ματσκαλίδης Περικλής (Φυσικής Αγωγής)
ΠΕ 17 – Γκαζής Δημήτριος (Τεχνολόγος)
ΠΕ 19 – Παπαγεωργίου Νικόλαος (Πληροφορικής)
Υπεύθυνος Εργαστηρίου Υπολογιστών: Παπαγεωργίου Νικόλαος (Πληροφορικής ΠΕ19)